Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem!!
Tuchola Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 28 Kwiecień, 2026 18:10
329 000 zł
5062 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:65 m2
- Zabudowa:Blok
- Piętro :3 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1990
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 329 000 zł / 5062 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegelniana, TucholaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65,3 m², położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tucholi!
Opis nieruchomości:
Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy również balkon i piwnica o powierzchni 3,68 m², która stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Rozkład pomieszczeń:
* Salon z dużym oknem zapewniającym doskonałe doświetlenie wnętrza i wyjściem na balkon
* Dwie sypialnie idealne dla rodziny lub pod gabinet/pracownię
* Funkcjonalna, oddzielna kuchnia
* Łazienka
* Osobna toaleta
* Przestronny przedpokój
* Piwnica (3,68 m²)
Lokalizacja i otoczenie:
Mieszkanie przy ulicy Cegelnianej w Tucholi znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta:
* Przedszkole: Najbliższe przedszkole znajduje się około 500 metrów od nieruchomości to zaledwie kilka minut spacerem.
* Szkoła podstawowa: Szkoła podstawowa oddalona jest o około 700 metrów, co pozwala dzieciom na bezpieczne i szybkie dotarcie na zajęcia.
* Przychodnia zdrowia: Przychodnia lekarska mieści się w odległości około 1 kilometra, dzięki czemu opieka medyczna jest zawsze w zasięgu ręki.
* Kościół: Do najbliższego kościoła można dojść pieszo w około 10 minut (ok. 800 metrów).
* Jezioro: Jezioro Głęboczek, popularne miejsce wypoczynku mieszkańców Tucholi, znajduje się w odległości ok. 2 kilometrów idealne miejsce na spacery i relaks nad wodą.